Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
smż30 napisał:
Sypanie soli teraz na ul. Nałęczowską byłoby bardziej szkodliwe niż pomocne. Problem trzeba było rozwiązać w poniedziałek o 3 nad ranem wysyłając pług, który nie dopuściłby do zajeżdżenia śniegu przez samochody. Rozwiązanie proste i bez użycia szkodliwej soli, ale ktoś to najwyraźniej przespał.
Byłoby proste gdyby na jedną ulicę przypadała jedna pługo-solarka. Natomiast koszty byłyby astronomiczne. Zima to zima i trzeba się nauczyć jeździć wolniej, ostrożniej, na zimowych oponach i mieć przy sobie łopatę, trochę piachu i linke holowniczą. Niestety większości kierowców brakuje po prostu wyobraźni i uważają, że mimo całodobowych opadów drogi powinny być czarne. Jest przejezdna? - jest, czyli służby drogowe zrobiły co do nich należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po co teraz męczyć się i NAPRAWDĘ odśnieżać? PS. Złożę skargę do miasta za nieodśnieżenie chodnika - tak będzie łatwiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...